!!!  Wakacyjne praktyki Somayog w Parku Miejskim !!!

W okresie wakacji spotykamy się na polanie Parku Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim. W razie deszczu pod Amfiteatrem.

WTORKI o 17:30

CZWARTKI O 10:00

Jednorazowa praktyka 30 zł. Karnet 130 zł na 5 wejść, ważny 2 miesiące.

Do zobaczenia na macie 🙂

Informacje 511836536

1,5 godzinne zajęcia, podczas których zadbasz o swoje ciało, kręgosłup, relaks, dotlenienie oraz wzmocnienie.

DLA KOGO?

Jest to praktyka łagodna i dostępna dla każdego. Zajęcia będą dostosowane  do  wszystkich niezależnie od poziomu sprawności. Jeżeli tylko chcesz i masz ciało, to joga jest dla Ciebie!

CO BĘDZIE POTRZEBNE?

Mata, swobodny strój, woda. Gdy lubisz ciepło, weź lekki koc. Przyda się przy relaksacji.

CO TO SOMAYOG?

Somayog   jest innowacyjną metodą łączącą starożytną praktykę Hatha Jogi i   wiodące współczesne techniki rehabilitacji, takie jak Somatics, metoda   McKenzie, Technika Alexandra. Praktyka polega na prostych ćwiczeniach,   wykonywalnych dla każdego, z maksymalną uwagą i szacunkiem do ograniczeń   ciała, lecz w atmosferze zabawy, bez współzawodnictwa i stresu. Składa   się z serii pozycji i ćwiczeń fizycznych i mentalnych, połączonych z   pracą z oddechem.

CO DAJE PRAKTYKA SOMAYOG?

Pozwala   nam zwiększyć ilość energii, poprawić nastrój, bardzo dobrze wpływa   również na lepszy sen. Dzięki praktyce ciało jest bardziej sprawne,   poprawia się umiejętność utrzymywania równowagi, stabilności oraz   koordynacji. Joga daje ukojenie przy bólach kręgosłupa, a także   zmniejsza napięcie i bóle głowy. Techniki oddechowe redukują napięcie i   niepokój, ułatwiają zasypianie, pomagają w walce ze stresem. Somayog  umożliwia lepszą kontrolę nad funkcjonowaniem ciała i umysłu poprzez   przywrócenie świadomości ciała i kontakt z umysłem. Własna obserwacja   funkcjonowania ciała i umysłu pozwala na pracę ze szkodliwymi nawykami,   które nieuświadomione, bardzo często są przyczyną dolegliwości.   Ćwiczenia wzmacniająco – rozciągające przywracają młodzieńczą grację   ruchów, kształtują harmonijną sylwetkę i uwalniają od bólu związanego z   długotrwałą pozycją siedzącą lub ciężką pracą fizyczną. Praktyka  Somayog  powoduje odwrócenie zmian funkcjonalnych spowodowanych upływem  lat i  widoczne odmłodzenie ciała oraz psychiki, usprawnienie układu  ruchu,  oddechowego, nerwowego, krążenia i trawiennego, ponieważ działa  na  organizm jako całość. Już po kilku zajęciach odczuwana jest wyraźna   poprawa sprawności i zwiększony komfort życia.

Gdybyś chciał dowiedzieć się więcej, zapraszam na :
http://www.somayog.pl/methods/somayog

Zapraszam na grupę Joga w Liceum
https://www.facebook.com/groups/559889648972796/?ref=share